İnternet Gazetecileri Federasyonu kurucu başkanları Bursa’ya hayran kaldı

Dün kuruluşu tamamlanan İnternet Gazetecileri Federasyonu kurucu başkanları ve yönetim Kurulu üyeleri Bursa’da tarihi ve kültürel değerleri gezdi.

Türkiye geneli kurulan İnternet Gazetecileri Federasyonu kurucu başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Bursa’ya hayran kaldı. Bursa İnternet Gazetecileri Derneği, İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği, Denizli Yeni Medya Yayıncıları Derneği , Balıkesir İletişim Derneği ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti başkanlarının kurucu olduğu İnternet Gazetecileri Federasyonu’nun Genel Merkezi Bursa’da tarihi ve kültürel yerleri gezen kurucu başkanlar, Osmangazi Türbesi’nde dua etti. Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’ne hayran kalan başkanlar,
Gerçekleştirilen ziyarette kurucu başkanlar, Hanlar Bölgesi, Tophane, Ulucami, Yeşil Türbe ve Saltanat Kapısı’nı gezdiler. Bursa’nın tarihi hakkında bilgi alan kurucu başkanlar, Irgandı Köprüsü ve Emir Sultan türbesini de gezerek ziyaretlerini tamamladılar.
İnternet Gazetecileri Federasyonu’nun ilk genel toplantısı da Bursa’da yapılacak.

Kategori: Genel Haber ve Duyurular

Benzer Haberler:

“Yaygın medya baskıya son vermeli, komisyon gereğini yapmalıdır” “Yaygın medya baskıya son vermeli, komisyon gereğini yapmalıdır”
İGF’nin medyalara reklam desteği ödemeleri başladı İGF’nin medyalara reklam desteği ödemeleri başladı
İnternet Gazeteciliği Yasası’nda geri sayım başladı İnternet Gazeteciliği Yasası’nda geri sayım başladı
Ekim ayında çıkacak yasa yalan haberciliği bitirecek Ekim ayında çıkacak yasa yalan haberciliği bitirecek
© İnternet Gazetecileri Federasyonu. Tüm hakları saklıdır. XHTML / CSS Geçerli.
Design by Aelfric Lake.